Teos Marina’da bir şeyler oluyor

30 Ekim 2020 tarihindeki talihsiz tsunami felaketi sonrasında, tüm altyapısını kısa sürede yenileyen Teos Marina’da bir şeyler oluyor.

Öncelikle, Teos Marina TYHA (The Yacht Harbour Association) tarafından bir kez daha 5 Altın Çıpa ödülüne layık görüldü.

Teos Marina, ilk kez 2011 yılında TYHA tarafından 5 Altın Çıpa ödülü almaya hak kazanmıştı. 2022 yılında bu prestijli ödüle bir kez daha layık görüdü. Teos Marina, aynı zamanda dünyanın en büyük çevre eğitimi kuruluşu olan FEE (The Foundation for Environmental Education) tarafından yürütülen TÜRÇEV (Türkiye Çevre Eğitim Vakfı) Mavi Bayrak sertifikasına sahip.

TEOS Marina Çarşı 2022 Mayıs’ta tamamlanacak

2020 yılında bünyesinde açılan Güneşlenme Platformu ve Cennet Bahçesi gibi kullanım alanlarıyla tekne sahiplerinin zaman geçireceği alanlar yaratan Teos Marina, büyük bir renovasyon çalışmasının yapıldığı ve 2022 Mayıs ayı başında tamamlanacak olan Teos Marina Çarşı’yı tamamlamak üzere.

Pedallı bisiklet ve golf aracı sayısı iki katına çıkıyor

Tekne sahiplerinin marina yaşamını doyasıya yaşayabilmeleri için geçen yıl 15 adet olan pedallı bisiklet ve golf aracı sayısını 2022 yaz sezonunda iki katına çıkararak yatçıların kullanıma sunacak. 

Teos Marina Genel Müdürü Faruk Günlü; “2018 yılından bu yana denizde, çekek sahasında, teknik atölyelerde %100 dolulukla ve uzun bir bekleme listesiyle çalışıyoruz. Şimdilik Teos Marina Çarşı bölgemizde %95 doluluğa sahibiz. Bu yıl, çarşı bölgemizde yaptığımız renovasyondan sonra çarşı bölgemizde de %100 doluluğu hedefliyoruz.” dedi. “Huzurun ve Güvenin adresi Teos Marina” sloganıyla çıktığımız yolda, deneyimli ekibimizle, tüm Teos Marina Ailesi üyelerine ve marina ziyaretçilerine kaliteli hizmet sunmak için çok çalışıyoruz. Konfor ve kaliteyi yükseltecek yeni yatırımlarımız sürecek.” dedi.

Share

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: