Marinakedisi.com’un İlk abonesi süpriz bir İsim

Sevgili Marinakedisi.com takipçileri,

Bugün marinakedisi.com e bülten’e 2016 yıllında acaba ilk kim kayıt oldu, ona bir hediye mi verilmeli diye düşünürken, mailchimp programına 1. kayıta bir baktım çok şaşırdım. Denizcilerin mutlaka tanıdıkları bir kişi birinci sırada.

Turgay Noyan, Naviga Dergisi’nin kurucusu, denizci, gazeteci, yazar, müzisyen ve ayrıca kitabımın editörü. Kendisine telefon açtım ve bunu sitede paylaşabilir miyim diye sordum. O da elbette dediği için sizinle paylaşıyorum. Aksi takdirde izinsiz paylaşılmaması gereken bir bilgi olduğunu düşünüyorum.

Marinakedisi e bülten (Pazar Postası) üyeleri hakikaten entellektüel düzeyleri yüksek, okumayı seven, elbette denizi seven renkli insanlar. Bu sebeple yazdığımız her kelimeye üç kat daha dikkat etmek zorunda hissediyoruz. ( Dijital ortam, hızı gereği arada bir hatalar yaptırıyor).

Her şey bir gün normale döndüğünde bu özel topluluğu bir araya getirecek etkinlikler düzenlemek ve İlk etkinlikte Turgay Noyan’a “birincilik plaketi” vermek marinakedisi.com’un planlarından.

Takipte ve sevgiyle kalın…

Bahar Öztürk

Share

International Boat Industry Turkiye Temsilcisi, Dijital pazarlama uzmanı, Yazar, Turizm Rehberi. Yayınlanan Kitapları Kıçtankara (2011) Yalnız Yaşama Egzersizleri (2004 Tükendi) Büyülü Gerçeklik E kitap, Komik Beyin E kitap

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: