Teos MarIna’da KabotaJ Bayramında Çok farklı bIr Kurtalan Expres KonserI gerçekleşecek

Teknede Konser

Sığacık’ın yat limanı Teos Marina, 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı’nı denizde Kurtalan Ekspres konseri ile kutluyor.

Konser çok beklenmedik şekilde gerçekleşecek;

Teos Marina’nın ortasına demirlenecek olan günlük gezi teknesinin ikinci katında grup sahne alacak ve denizciler yatlarında otururken konseri izleyebilecek. Dinleyicilerden alkışlarını tekne ışıklarını yakıp söndürerek ve cep telefonu flaşları ile göstermeleri istenecek.

Son 3 yıldır gelenekselleşen “Teos Marina Perşembe Konserleri” adıyla marinanın çarşısında halka açık ücretsiz konserler serisi ile adından sıkça söz ettiren Teos Marina, Covid-19 Salgın günlerinde toplum sağlığına verdiği önem ve sosyal mesafe kuralları gereği bu yıl eğlenceye yeni bir boyut kazandırarak sezonun ilk konserini 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı’nda denizde düzenliyor.

Teos Marina Genel Müdürü Faruk Günlü, “Çok aktif, kültürel, sosyal etkinlikleri ile tanınan bir marina olarak planladığımız etkinliklerin çoğunu ne yazık ki salgın nedeniyle şimdiye kadarki sürede iptal ettik ya da erteledik. Ancak enerjimizi ve coşkumuzu misafirlerimizin mutluluğundan alan bir bakış açısına sahip olduğumuz için bir kenara çekilip süreci seyretmek yerine yaratıcı bir şey yapmak istedik. 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramını denizde, denizcilerimizle birlikte kutlayacağımız için çok heyecanlıyız. Uzakta olan denizci dostlarımızla da bu coşkuyu Teos Marina sosyal medya hesaplarından paylaşacağız. Herkesin bayramını kutlarım” diye konuştu.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: