close up photo of assorted color of push pins on map

D marin İtalya’ya Punto Faro ile açılıyor…

D-Marin Akdeniz ve Körfez’de genişlemey devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yeni bir marinayı da bünyesine kattı. 16. marinası İtalya’daki Punta Faro Marina’sı oldu.

Punta Faro Marina, İtalya’da, Marano Lagünü ve Adriyatik Denizi’nin buluştuğu, Venedik yakınlarındaki Lignano Sabbiadoro’da bulunuyor. 1.200 bağlama yeri ile Kuzey Adriyatik’in en büyüklerinden olan marina, 40 metreye kadar yatlara ev sahipliği yapıyor.

D-Marin CEO’su Oliver Dörschuck, bu yeni marina ile ilgili yaptığı açıklamada “Bu denli etkileyici bir marinayla anlaşma imzaladığımız için çok mutluyuz. İtalya’ya yakın olan Hırvatistan’daki marinalarımız düşünüldüğünde, Punta Faro, hem yeni hem mevcut müşterilerimiz için yelken açılacak yeni destinasyonlar sunarak ağımızı bizi son derece memnun edecek şekilde genişletti. Punta Faro’nun ağımıza eklenmesi, aynı zamanda İtalya’daki mevcudiyetimizi büyütmenin ilk adımıdır” dedi.

Punta Faro Marina Direktörü Paola Piovesana ise şunları söyledi: Köklü D-Marin ağına katıldığımız ve hizmetlerimizi uyumlu hale getirdiğimiz bu dönem, Punta Faro Marina ve müşterileri için son derece heyecan verici. Müşterilerimiz, bu seçkin marina ağının bir parçası olmaktan ciddi anlamda faydalanacak ve sürekli olarak yenilik yapmak ve marina endüstrisinde pazar lideri olmak için çabalayan bir şirketin sunduğu en yüksek profesyonel standartlardan ve avantajlardan yararlanacaklar.

D marin, Türkiye, Yunanistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Karadağ, Hırvatistan ve şimdi de İtalya ile beraber 6 ülkede 10 bin bağlama kapasitesine sahip.

Ayda bir, marinakedisi’nden haberdar olmak istiyorsanız kayıt olun.

Share

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: