Teos Marina’da ödül töreni yapıldı

TAYK tarafından düzenlenen Deniz Kuvvetleri Kupası’nın ödül töreni Teos Marina’da yapıldı. Yarışa katılan 42 tekneden 38’inin tamamladığı yarışın ödül töreninde, DJ Timur eşliğinde müziklerle yarışçılar 295 milin yorgunluğunu attılar.

TAYK Genel Müdürü Cahit Üren,  geceye ev sahipliği yapan Teos Marina yönetimi ve ekibine teşekkür ederek, Teos Marina Genel Müdürü Faruk Günlü’ye plaket verdi.

Kayıtlı tekne sayısı 17 olan “IRC1” kategorisinde, Levent Peynirci yönetimindeki Global Actus-Cheese IV birinci oldu. Kayıtlı tekne sayısı 12 olan “IRC2” kategorisinde,  Ahmet Eker yönetimindeki Eker Yayık Ayran birinci oldu. Kayıtlı tekne sayısı 6 olan “IRC3” kategorisinde, Genco Sindel yönetimindeki Uniq2Go-Hangover birinci oldu. Kayıtlı tekne sayısı 3 olan “IRC4” kategorisinde, Özcan Özverim yönetimindeki 40 Plus Sailing birinci oldu. Çok Gövdeli kategorisinde, tek yarışan Ardıç Gürsel ve Şenol Aydoğdu yönetimindeki Yaşasın ödül aldı. Kayıtlı tekne sayısı 3 olan Gezi kategorisinde, Tolga Vidinlisan yönetimindeki Herakles-AYK birinci oldu.

19 Temmuz Çarşamba günü Teos Marina’dan ayrılacak yarışçılar, Sığacık-Bodrum Turgutreis rotasında gerçekleşecek Doğu Ege Yelken Haftası etkinliğine devam edecek.

Bir Cevap Yazın

%d