Çeşme Marina Tavla Şampiyonu Belli Oldu

2019 yılının ilk Çeşme Marina Tavla Turnuvası, 4 Mayıs Cumartesi günü Çeşme Marina Sir Winston Pub’da yapıldı. Özel Yapım Tavla kazanacak şampiyona Ayayorgi Hotel byT’nin de 1 gece ücretsiz konaklama vereceğini duyurduğu turnuvaya, 26 tavla sever katıldı.

Cumartesi sabah Çeşme Marina’da toplanan tavla severler, kura çekimi sonrasında oyuna başladılar. İlk 2 oyun Eleme Usulü oynandıktan sonra geriye kalan 7 kişi arasında yapılan kura sonucunda da Çift Eleme usulünde oyuna devam edildi.

Toplamda 6 saat süren turnuva sonucunda finale Naif BAYKIN ve Uğur DEMİREL kaldı. 8’lik set üstünden yaptıkları maç sonucunda Naif BAYKIN, 2019 yılının ilk şampiyonu oldu. Turnuvada Uğur DEMİREL ikinci, Aydın MESTA ise üçüncü oldu. Geçen senekinden farklı olarak bu sene birinci Özel Yapım Tavla ve Ayayorgi Hotel byT’den 1 gece ücretsiz konaklama kazandı.

Çeşme Marina Ticari İşler Müdürü Toker Gürer, “Geçen sene yaptığımız tavla turnuvamız çok beğenildi, bu nedenle de bu sene sezon öncesi ve sezon sonra olmak üzere iki tane tavla turnuvası yapmaya karar verdik. Ekim ayında tavla severler ile tekrar buluşacağız.” dedi.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: