Caretta Caretta Yat Rallisi 14. kere Kıbrıs’ta başladı

caretta1

Öncelikle bu haberi paylaşırken marinakedisi’nin en büyük hedeflerinden birinin bu tarz özel temalı ralli’ler düzenlemek olduğunu belirtelim. Kimbilir belki bir gün marinakedisi’nin bir rallisini duyurabiliriz.  Ama bugünkü haber Kıbrıs’tan bir yacht rallisi:

Caretta Caretta kaplumbağalarının ve Kuzey Kıbrıs koy ve plajlarındaki kuluçka alanlarının korunmasına yardımcı olmayın hedefleyen bu anlamlı ralli 2020 yılında, 14’ünü yılını kutluyor.

Caretta Caretta Yat Rallisi’ni bu hafta sonu Karpaz Gate Marina başlıyor. KKTC Yelken Federasyonunun düzenlediği etkinliğe katılacak olan yaklaşık 22 yatın Girne’den yola çıkıp 10 Temmuz Cuma günü marinaya gelmesi ve 12 Temmuz Pazar günü ayrılması planlanıyor. 

Karpaz Gate Marina’da kaldıkları süre boyunca, yaklaşık 100 kişilik ralli katılımcısı, 11 Temmuz Cumartesi günü, Promenade’deki Hemingways’ Resto-Bar’da, rally katılımcılarına özel hazırlanmış bir menu ve canlı müzik eşliğinde gecenin tadını çıkaracaklar. Yatçılar, 33m sonsuzluk yüzme havuzu, özel plaj, spor salonu, Market ve 5 Altın Çapa standartlarındaki tüm yanaşma olanaklarından ve hizmetlerinden yararlanacaklar. 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: