Aydan Denizcilik mobil uygulamadan atık alım hizmeti vermeye başladı

Göcek’in doğal güzelliğini koruma ve temizliğini sağlama konusunda sorumluluk alan Aydan Denizcilik, sektörel dijitalleşme platformu Boatmate ile işbirliği yaparak Göcek’te mobil uygulama üzerinden atık alım servisi hizmetini başlattı. Boatmate uygulamasını indirip atık alım hizmeti isteyenler, mobil üzerinden Aydan Denizcilik atım alım hizmetinden hızlıca faydalanabilecekler.

Aydan Denizcilik’in Genel Müdürü Mustafa Tokdemir, yaptığı açıklamada, “Boatmate işbirliği ile atık alım taleplerini mobil uygulama üzerinden alarak denizcilerimize kolaylık sağlıyoruz. Biliyoruz ki denizlerin çevresel sürdürülebilirliği için atık alım hizmeti oldukça önemli. Sunduğumuz atık alım hizmeti ile her yıl milyonlarca litre deniz suyunun temiz kalmasını sağlıyoruz. Bunu yaparken denizcilerin atık alım servisine kolayca ulaşmalarını sağlamak, kendi operasyonel süreçlerimizi daha verimli hale getirmek ve denizcilere ödeme kolaylığı sunmak adına Boatmate platformunu kullanarak dijital işletmemizi faaliyete geçirdik. Bu sistem, devreye aldığımızdan itibaren profesyonel kaptanlar ve amatör denizciler tarafından, hizmet talebini kolayca yapabilmeleri, servis sürecini kolayca yönetebilmeleri nedeniyle çok beğenildi. Mobil uygulama üzerinden bir kez talepte bulunan derin bir oh çekiyor ve artık sürekli olarak uygulamayı tercih ediyor. Müşteri etkileşimini kolaylaştırması ve süreçleri daha iyi yönetebilmemizi sağladığı için zaman içinde tamamen online’a geçmeyi planlıyoruz” dedi.

Aydan Denizcilik’in atık alım servisinden yararlanmak isteyen denizcilerin Boatmate uygulamasını, Android ve iOS marketlerden indirmesi gerekiyor. Sonrasında sadece birkaç tuşla, telefon trafiğine gerek olmadan Göcek’te teknelerinin bulunduğu noktaya Aydan Denizcilik’in atık alım teknesi çağrılabiliyor.


Share

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: