Satılık Bavaria Yat Modelleri

Bavaria 1978 yılında pencere üreticisi Winfried Herrman ve yat broker’ı Josef Meltl tarafından kurulmuştur. Şirket 2006 yılına gelindiğinde yaklaşık 3.500 yelkenli ve motorlu yat üretir ve 600 kişiyi istihdam eder hale gelmiştir. Bavaria Avrupa’nın en büyük yat üreticilerinden biridir ve Almanya’nın en büyük yat tersanesidir.

Marinakedisi içinde sergilenen Türkiye’deki Satılık Bavaria Yat Modelleri için tıklayın.

Türkiye’deki Satılık Bavaria Yelkenli Yatlar

Türkiye’deki Satılık Bavaria Motoryatlar

Aşağıda bize yakın olan ülkelerdeki seçenekleri görebilirsiniz.

Yunanistan’daki Satılık Bavaria Yelkenli Yatlar

Yunanistan’daki Satılık Bavaria Motoryatlar

Hırvatistan’daki Satılık Bavaria Yelkenli Yatlar

Hırvatistan’daki Satılık Bavaria Motoryatlar

Bavaria Hakkında (Kaynak Bavaria)

BAVARIA  – %100 Almanya’da üretilmiştir
BAVARIA  kuruluşundan bu yana seri yat üretiminde inovasyon lideri olarak bilinmektedir. Würzburg yakınlarındaki Giebelstadt’ta bulunan BAVARIA  tersanesinde 600’ün üzerinde yelkenli yat ve motorlu tekne üretilmektedir. Her biri 125 metre uzunluğunda dört üretim hattı, yatın tamamının inşa edildiği bir marangoz atölyesi, gövde ve güverte üretimi için iki salon, 200.000 metrekarelik geniş bir alanda yer almaktadır.
Yatlar için 40 yıllık tutku
1978 yılına kadar, bugün BAVARIA ‘nın bulunduğu yerde bir PVC pencere fabrikası bulunuyordu. Kendisi de bir denizci olan Winfried Hermann, bu fabrikanın ve işgücünün yelkenli yatlar için bir tersane kurma fırsatı sunduğunu fark etti. Onun fikri: Endüstriyel yatlar üreterek bunları rakipsiz uygun fiyatlarla sunmak ve birçok müşteriye kendileri için yeni bir yat satın alma fırsatı vermek.

BAVARIA  ilk motorlu teknelerini 2001 yılında üretti ve yelkenli yatlar gibi onlar da hemen başarılı oldu. Kalitenin yanı sıra, rakipsiz fiyat-performans oranı da başarının temelini oluşturan bir diğer faktör oldu.

2010 yılında müşterilerin bir yattan çok daha fazlasını beklediği fark edildi. Bir yatın sadece hızlı olması ve seyir güvenliği sunması değil, aynı zamanda modern bir tatil evi ile aynı özelliklere ve en yüksek inşaat kalitesine sahip olması bekleniyordu. 1978’deki bir BAVARIA yatıyla karşılaştırıldığında, günümüzün BAVARIA yatının üretim süreci çok daha karmaşıktır.

Bugün BAVARIA ‘nın yaklaşık 700 çalışanı Giebelstadt’ta çalışmakta ve 600’den fazla yelkenli yat ve motorlu tekne üretmektedir.
BAVARIA kalite güvencesi
Neşe ancak memnuniyetle gelir ve memnuniyet de ancak doğru kalite ile mümkündür. Bu nedenle sadece saygın ortaklarla çalışıyoruz. Hepsi de kendi alanlarında pazar lideri. Bu şekilde, ekipman ve aksesuarlar söz konusu olduğunda hiçbir şeyi şansa bırakmıyoruz – ve bu da kendini gösteriyor. BAVARIA ‘da tüm yatlar ilk laminattan son cilaya kadar Giebelstadt’taki (Almanya) tersanede üretilmektedir. Tersane, dünya çapında yatlar için en modern ve yenilikçi üretimlerden birine sahiptir.

Yat inşa tarihindeki ilk tersane olan BAVARIA , üretimde modern CNC sistemlerini ilk kez kullanmıştır. Bir BAVARIA yatının masif ahşap güvertesinden komple kilerine kadar tüm iç mekanı, şirketin deneyimli tekne yapımcıları tarafından kendi marangoz atölyesinde üretilmektedir. Bir BAVARIA yatının her ahşap parçası kendi boyama hattında altı defaya kadar boyanmaktadır.

%d blogcu bunu beğendi: