Neden Marina Kedisi?

kedi

MarinaKedisi butik bir dijital yayın, deniz severlere, tekne hayatını sevenlere ilgilerini çekecek içerikler üretiyor, hayatlarını kolaylaştıracak bazı bilgiler veriyor. Marinakedisi, denizi sevenlerin ve kediler kadar özgürlüğüne düşkün olanların toplanma yeri. Ayda bir çıkan bir e-bültenimiz var. Kayıt olabilirsiniz.

Sitenin şimdilik tek yazarı Bahar Öztürk Linkedin Profili 

Bahar Öztürk aynı zaman IBInews adlı bir uluslararası yat sektörü yayın grubunun Türkiye temsilcisi ve Naviga’dan çıkan Kıçtan Kara adlı romanın yazarı. Velhasıl yazmayı oldukça seviyor… 

Neden “Marina Kedisi” daha önce sorulan bir soru. Usta bir denizci büyük bir merakla sormuştu. Cevabı basit; bir marina kedisi  asla “Neden Denizci?” diye sormaz. Marinada gölge bir yer bulur , tekneleri ve denizcileri izler ve bilmesi gerekeni bilir. Marina kedisi meraklıdır, gözlemci ve araştırmacı. Öğrenir ve haber verir; konser var , seminer var fuar var diye duyurur.En iyi balık restoranı falanca koyda der. En iyi yelken filancaymış der. Çünkü akşam marinaya demir atmış denizcileri dinler.  

Kediler her şeyin en iyisini bilir. Kedisi olanlara sorun. Onlar bunu iyi bilir. 

Bahar Öztürk

Bahar Öztürk’ün daha önce yazdığı kitapları:

Kıçtankara ( İkinci yarısı denizde geçen bir roman)

Büyülü Gerçeklik (E Book) ( İstanbul’dan Lizbon’a arayış hikayesi)

Komik Beyin (E Book) ( Neden güleriz üzerine bir deneme)

Yalnız Yaşama Egzersizleri ( Tükendi)

İletişim için : marinakedisi@gmail.com

%d blogcu bunu beğendi: