İcradan satılık tekne (nasıl alınır)

İcradan satılık tekne ifadesi insanın içini hafif huzursuz etse bile, marinakedisi olarak bu konuda biraz bilgi vermek istedik. Öncelikle icralık ürün alanı da satanı da mutlu etmeli. Elbette marinayı da mutlu etmeli, çünkü marinalar bu icralık tekneleri yük gibi taşıyorlar.

Malum nedenden ötürü (kovid 19) tekne satışlarına bu yıl ilgi epeyce arttı. Hatta ikinci el tekneler azaldı bile diyebiliriz çünkü satmak isteyenler vazgeçti. Elbette bunun sonucu olarak fiyatlar yükseldi.

Herkes icradan bir şey almak istemeyebilir. Ama gerçekten sınırlı bütçesi olup tekne almak isteyenler için de bir seçenek neden olmasın? (İcradaki teknelerin ucuz olduğu kesinlikle anlaşılmasın)

Öncelikle icradan tekne alırken açık arttırma sistemi var yani daha çok teklif verenin şansı daha fazla. Bazı tekneler ucuz görünse de marinada durma bedelleri yüksek olabilir ve bu bedel tekneyi alanın üstüne kalabilir. Araştırmakta fayda var.

Bu kanalla tekne almak isteyen zamanla bu detayları araştırıp kendisi bulacaktır. Biz sadece küçük bir yol haritası yapalım. İcradaki teknelerin kesinlikle bedavaya gittiğini zannetmeyin. İyice incelemeniz gerekir.

Şu anda 2020 yılı icraları arasında bir tane 2005 model bir Beneteau satışta gözüküyor.

Dönem dönem girip bakmak isterseniz ilan sayfasının linki

Ve icradan nasıl mal alınır konusunda bilgi veren link

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: