Tekne Alışveriş Listesi – İlk listenizi oluşturun

Tekne Alışveriş Listesi, Marinakedisi’nin , tekne yolculuğuna çıkanlar için hazırladığı yeni bir uygulama. Basit ve keyifli bir alışveriş listesi. Doldurun ve otomatik e-postanıza gelsin. İhtiyacınız olan ürünleri seçin, temiz sade bir e-posta ile elinize ulaşsın. Hatta yola çıkacağınız arkadaşlarınıza da listeyi yollayabilirsiniz. Masrafların ne olduğunu bilmek ve ortak bütçe çıkarmak için de güzel bir metot.

Yaz sezonu gelmeden önce tekne sahiplerine, tekne ile yolculuğa çıkacaklara yardımcı olabilecek bir liste hazırladık. Organize olmanıza, hatırlamanıza yardımcı olacak bir liste.

Ortaklaşa alışveriş yapanlar için de ideal bir liste. Marketten direkt sipariş veriyorsanız size göre değil. Bu liste market arabasını alıp, reyon reyon gezenler için. Liste e-postanıza gelsin siz de gerekli olanları alın. Hatırlayın…

Genelde bu listeler alışveriş merkezlerinin hazırladığı listeler oluyor. Fakat bu liste tamamen kişisel. Bir de internette tekneciler için ihtiyaç listeleri var ama hiçbiri ürün seçmeye imkan vermiyor. Marinakedisi yine kendi alanında bir ilki yaptı diyebiliriz. Mottomuz; eğer yapılabiliyorsa yapalım… Basit ve hızlı çözümler hayatı kolaylaştırıyor.

İlk listenizi oluşturun

Share

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: