Menü Başlangıç

2. Çeşme Marina Tavla Turnuvası

Çeşme Marina ve Sir Winston Pub işbirliği ve Reeder sponsorluğuyla, 2019’un 2. Çeşme Marina Tavla Turnuvası 12 Ekim Cumartesi günü Sir Winston Pub Çeşme Marina’da yapıldı. Heyecanın bol olduğu turnuvaya 36 tavla sever katıldı.

Cumartesi sabah bol güneşli yazdan kalma bir havada Çeşme Marina’da toplanan katılımcılar, kura çekimi sonrasında oyuna başladılar. Çeyrek finale kadar tek eleme usulü ile oynanan maçlar sonucunda çeyrek finale kalan katılımcılar belirlendi. Çeyrek finalistler arasında çekilen kura sonrasında turnuvaya çift eleme usulü ile devam edildi. Toplamda 6 saat süren turnuva sonucunda finale Yüksel KAMAY ve Recep ARI kaldı. 5’lik set üstünden yaptıkları maç sonucunda Recep ARI, 2019 yılının ikinci şampiyonu oldu ve Özel Yapım Tavla ile Reeder tarafından hediye edilen cep telefonunu kazandı. Turnuvada ikinci olan Yüksel KAMAY’a ve üçüncü olan Atilla DEMİREL’e ise Reeder tarafından tablet hediye edildi.

Çeşme Marina Ticari İşler Müdürü Toker GÜRER, “Yazdan kalma bu güzel havada turnuvamızda bizimle beraber olan tüm yarışmacılarımıza ve paydaşlarımıza teşekkür ederiz. Bu turnuvada Reeder bizimleydi, 2020 yılında yapacağımız turnuvalarda yeni sürprizler ile tavla severlerle birlikte olacağız.” dedi.

Kategoriler:Kıyıya Vuran Haberler

Tagged as:

Editör

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s